Annemin Arkadaşıyla Kaçamak Seksimiz

Merhabalar arkadaşlar. Ben Ankara’dan Ferdi. 22 yaşında esmer orta boylu birisiyim. Ayrıca da üniversite öğrencisiyim. 2 yıl önce başıma öyle güzel bir olay geldi ki ömrüm boyunca unutamayacağım bu olayı. Sitedeki yazılı hikayeleri okurken bende çorbada tuzum bulunsun istedim ve bu güzel hikayemi sizlerle paylaşmak istedim. Annemin çok eskilerden olan arkadaşı Deniz abla hiç yaşını göstermeyen ve son derece çekici bir bayandı. Lise zamanlarımda bile geceleri hayallerimi süslüyor ama istediklerim olmayacağı için biraz da üzülüyordum. Sarışın orta boylu ve kahverengi gözlü olan Deniz ablanın inanılmaz tahrik edici bir vücudu vardı. Giydiği açık elbiseleri beni benden alıyordu adeta.

Sürekli olarak bize gelirdi ve bazı geceleri de bizde kalırdı. Beni de çok severdi. Eşinden boşanmış ve tek başına yaşıyordu. Bizde kaldığı zaman giydiği taytı ve dekolte tişörtleriyle beni ayakta boşaltma noktasına getiriyordu. Koltuğa uzandığı zaman ayaklarını dikiyor ve bacaklarını da açıyordu. Gözlerimi bacak arasından zorla ayırıyordum ve o an içimde resmen fırtınalar kopuyor inanılmaz fantezi hayalleri kuruyordum. Onunla evde yalnız falan kalsak yatak odasına girip hiç ummayacağı şeyler yapmayı bile göze almıştım. Lise son sınıftım ve o zamanki azgınlığın verdiği hararet hiç dinmiyordu. Biz bunla gayet samimi sohbet ediyorduk. Bir gün telefonla konuştuk. Canı sıkılıyormuş dışarı çıkma teklifinde bulundum o da kabul etti.

Bu benim için bir fırsattı. Belki benim düşündüklerimi o da düşünüyordu. Çünkü çok samimiydik ve ona olan bakışlarımı bazen görüyordu. Buluşmaya gittiğimde gördüm ki kısacık mini etek giymiş taş gibi bacakları meydandaydı. Otururken de canımız sıkıldı ve beni evine davet etti. Eve geldiğimizde ben yorulma bahanesiyle dizine yattım. O sırada da yavaşça elimi bacaklarına koydum. Artık duramıyordum ve o da saçlarımı okşamaya başlamıştı. Ben yavaşça bacaklarını okşamaya başladım ve tepki gelmeyince diğer elimi sırtına atıp tişörtün içinden sırtını da okşamaya başladım. Sonra daha fazla dayanamadık ve birden sevişmeye başladık. Ardından onun yatak odasına geçtik ve geceye kadar sikiştik. O gün de anneme yalan söyledim ve arkadaşımda kalacam deyip onda kaldım. Sabaha kadar seks fantezimiz sürdü ve artık her istediğimizde birlikte oluyoruz.

sohbet hattı