Arkadaşımın Kardeşini Siktim

Selam arkadaşlar. Ben Antalya’dan Mehmet. 20 yaşındayım. Antalya merkezde yaşıyorum. Buradaki güzel hikayelere bir yenisi daha eklensin istedim ve bende başımdan geçen güzel bir olayı anlatmak istedim. Antalya’da çok samimi olduğum bir arkadaşım var, Ercan. Onunla sürekli birlikte takılır ve birbirimizin evlerine gider geliriz. Hatta birbirimizin evlerinde bile kalırdık. Ercan’ın bir kız kardeşi var bizden bir yaş ufak. Pelin. Çok güzel olmasa da yinede gideri var ve fiziği de gayet taş gibi. Sadece biraz yüzünden kaybediyor. Ben açıkçası en samimi arkadaşımın kardeşi olduğu için ona hiç o gözle bakmadım. Aramız da gayet iyiydi ve onunda düşündüğünü sanmıyordum ta ki o güne kadar. Ara sıra mesajlaşıyorduk ama Ercan bilmiyordu.

Bana bazen sevgili muhabbetleri yapıyordu ama ben de yüz vermiyordum Ercan ile aramız bozulacak diye. Sevgilisi olmadığı için biraz azgındı. Sürekli açık saçık giyinir taş gibi vücudunu hep bana oraya gittiğimde gösterirdi adeta. Geceleri mesajlaşırken benden kız arkadaşımla yaşadığım şeyleri anlatmamı istiyordu bazen. Herhalde okudukça azıp kendisini tatmin ediyordu.Neyse, ben bir gün Ercan’a telefonla ulaşamayınca evlerine gittim. Kapıyı Pelin açtı ve yine kısacık şortu ve askılısı üzerindeydi. Abim evde yok gelir birazdan gel dedi. Girmek istemesem de ısrarına dayanamadım. Ercan dükkana gitmiş akşam gelecekmiş. Benimle vakit geçirmek için eve gireyim diye öyle demiş.

Oturmaya başladık ve Pelin benim yanımda otururken bacağını bacağıma yapıştırdı. Konuşurken arada gözlerim göğüslerine ve bacaklarına kayıyor ayağımdaki sıcaklıkla azıyordum. Pelin bacağını oynatmaya başladı ve elini bacağımın üzerine koydu. Bir an sessizlik oldu. Sonra ise eli benim aletimin üzerine geldi. Kalktığını ve sertleştiğini hissedince okşamaya başladı. Ben hiç tepki vermedim ve bir anda öpüşmeye başladık. Sonra ise onun göğüslerini okşamaya ve yalamaya başladım. Ardından da o benim pantolonumu açtı ve sakso çekmeye başladı. Harika yalıyordu. Daha fazla dayanamadım ve yatırıp bacaklarını açtım. Biraz amına sürttürdüm ve onu iyice azdırdım. Sonra ise bacaklarını kaldırıp arkadan girmeye başladım ve sonunda göğüslerine boşaldım. Harika bir andı. Hala daha bu kaçamak ilişkimiz aralıksız devam ediyor.