Arkadaşımın Karısını Siktim

Selam arkadaşlar. Ben İstanbul Mecidiyeköy’den Erdem. 28 yaşında evli ve bir çocuk babasıyım. Böyle sitelere girip yaşanmış hikayeleri okumak çok hoşuma gidiyor. O yüzden bu güzel sitelere benim de katkım olsun istedim ve sizlere üç ay önce başlayan kaçamak ilişkimi anlatmak istedim. İş yerinde birlikte çalıştığım en samimi arkadaşım Fatih var. O da benden bir yaş büyük ve evli. Biz sürekli birlikte olduğumuz için de samimiyetimiz çok farklıydı. Herkes bizim dostluğumuzu kıskanır hatta. Ancak bu arkadaşlığımızın arasına inanılmaz bir olay girdi ve şuan çok tehlikeli bir halde. Fatih ile samimiyetimizi aile arasına dökmeye karar verdik ve bir akşam onu eşiyle birlikte bize yemeğe davet ettim.

Karısıyla birlikte akşam bize geldiler. Ancak Fatih’in karısını görünce şok oldum. O tipe böyle güzel bir hatun fazlaydı. 1.80 boylarında fiziği gayet düzgün esmer güzeliydi. Adının da Şule olduğunu öğrendim o akşam. Neyse, biz yemeği falan yedik baya sohbetin dibine vurduk. Eşimle birbirlerinin numaralarını falan aldılar. O gece uyumadan önce sadece Fatih’in karısını düşündüm. Ertesi gün iş yerindeyken bana facebookdan istek geldi ve Fatih’in eşi. Fatih de sosyal medya falan çok takılmaz. Bende söylemedim ve kabul ettim. O an bana mesaj attı ve konuşmaya başladık. Kadın çok fena tahrik ediyordu beni. Bizim muhabbet değişmişti bile. Çok ateşli yerlere varacaktı sonu.

Şule evde yalnız olduğunu ve çok azdığını söyleyip beni eve çağırdı. Bende iş yerinden izin alıp erken çıktım ve onlara gittim. Eve geldiğimde Şule geceliklerini giymiş beni bekliyordu. Çok fazla konuşmaya fırsat kalmadan biz sevişmeye başlamıştık. Sonra onun geceliğini çıkardım ve çok büyük olmayan ama ideal olan göğüslerini yalamaya başladım. Ardından zevke gelince o da bana sakso çekti. Oturma odasından yatak odasına geçtik ve biraz daha seviştikten sonra Şule’yi yatırıp bacaklarını açtım ve ona amdan girdim. Bizim iş çıkış saatine kadar 3 defa birlikte olduk. Şimdi ise hala daha canımız istedikçe bir yerlerde buluşup birlikte oluyoruz. Fatih’e bunu yaptığım için üzgünüm ama karısını da sikmemek elde değil.