Arkadaşımın Sevgilisini Siktim

Selam arkadaşlar. Ben İzmir’den Yusuf. 20 yaşında esmer 1.75 boylarında yakışıklı birisiyim. Buradaki ilgi çekici hikayeleri okuyunca başımdan geçen tatlı ve bir o kadar zevkli bir olayı bende anlatmak istedim. Lise hayatım çok hareketli geçmişti. Lise sona kadar bir çok kızla sevgili oldum ve sevgili olmadığım halde de çok kızı eve attım. Biraz fırlama birisiyim yani sizin anlayacağınız. Okulun soyunma odasının ve kütüphanedeki dolapların arkasındaki duvarların dili olsa da konuşsa keşke. Ne günlerdi ama. Bir kere tam sevişirken arkadaşıma yakalanmıştım hoca geldi diye altımıza yapmıştık resmen. Şimdi anlatacağım olay bambaşka. Gerçekten bu zamana kadar hiçbirisi bu kadar tatlı olmamıştı.

En iyi arkadaşım olan Engin okulun kaşar kızlarından birisini kendisine ayarlamıştı. Gamze fena ateşli bir kızdı ve okulda da adı çıkmış bir hatundu. Arkadaşım sayesinde onunla tanışmıştım ve sürekli üçümüz birlikte zaman geçiriyorduk. Okulda bile genelde beraber takılıyorduk. Bir gün Engin tuvalete gittiğinde Gamze benim numaramı istedi. Engin’e ulaşamazsam seni ararım diye istedi. Ben de verdim numaramı ve kaydettim onun numarasını. Okul bittikten sonra eve gittiğimizde Gamze bana mesaj attı. Baya konuştuk durmadan yazıyordu bana. Akşam ise çok iyi birisin keşke daha önce tanışsaydık demesiyle film kopmuştu. Geceye kadar sohbetimiz sürdü. Gece yarısı ise Gamze bana iç çamaşırıyla yatağında çekilmiş fotoğrafını attı.

Taş gibi göğüslerini görünce ne yapacağımı bilemedim. O gece seks muhabbeti yaptık ve birbirimizi boşalttık. Ertesi gün ise Gamze’yi Engin’i tanımayan bir arkadaşımın evine götürdüm ve eve gelince hiç zaman kaybetmeden arkadaşın yatağına attım. Hemen eteğini çıkardım ve sevişmeye başladık. Harika sevişiyordu. Sonra ise bana sakso çekti. Ardından da benim kucağıma çıktı ve aletimin üstüne oturdu. Amını sürttükçe sulanıyordu. Bende bir yandan göğüslerini yalıyor bir yandan da vücudunu okşuyordum. Sonra ise bana biraz daha sakso çekti. İnanılmaz yalıyordu. Sonra onu domalttım ve arkadan girmeye başladım. O gün saatlerce birlikte olduk. Bu kaçamak ilişkimiz okul bitene kadar sürdü. Engin ise hala bu durumdan habersiz.

sohbet hattı