Komşumuzun Karısını Siktim

Selam arkadaşlar. Ben İstanbul Beylikdüzü’nden Kadir. 21 yaşında 1.75 botlarında genç yakışıklı bir gencim. Beylikdüzü’nde küçük bir mahallede oturuyorum. Uzun yıllardır biz bu mahallede oturuyoruz. Herkes herkesi tanır. Mahallede benimle yaşıt olan Ayşe ile bir zamanlar lisedeyken ilişkimiz oldu ve bir yıl sürdü. O zamanlarda ateşli dakikalar geçirmiştik Ayşe ile. Ev ne zaman boş olsa onu eve atardım ve annemlerin işten geleceği saate kadar onunla odamda sevişirdik. Yetmezdi geceleri telefonda bile seks muhabbeti yapardık. Ayşe üniversiteye gidince ilişkimiz son bulmuştu. Ailesi ise bu durumu bilmiyordu. Benim ailemde bilmiyordu çünkü bilseler facia çıkardı. Sürekli iç içe olduğumuz bir ailenin kızıydı çünkü.

Ayşe’nin babası memur olduğu için tayini çıktı ve İzmir’e memleketlerine gittiler. Sonra o daireye başkaları taşındı hiç de görmedim kim olduğunu. Bir gün mahallenin bakkalında genç ve güzel bir bayanla tanıştım 23-24 yaşlarındaydı. Adı da Gülşah’mış. O daireye taşındıklarını öğrendim. Güzel bir sohbetin ardından da eve beraber dönmüştük. Ertesi gün yine karşılaştık ve birbirimizin numarasını aldık anneme gelirsiniz bahanesini ortaya atmıştım. Ancak biz Gülşah ile mesajlaşmaya başladık bir anda. Sohbeti güzeldi ve ben biraz ondan etkilenmiştim. Ancak biraz sevgili konusu açılınca evli olduğunu öğrendim ve yıkılmıştım resmen. Bu mesajlaşmamız bir aydır sürüyordu sadece günfüzleri kocası yokken. Kaçamak bir konuşmaydı yani.

Benim ondan hoşlandığımı anlamıştı. Fakat ben hiç konuyu anmamıştım evli olduğu için. Bir gün bana ondan hoşlandığımı bildiğini söyledi ama keşke daha önce tanışsaydık sende iyi birisin dedi. Bu laftan sonra onunla görüşmek istediğimi söyledim. O da beni evine çağırdı. Eve geldiğimde bu konular kısa bir şekilde konuşuldu. Üzerinde seksi bir elbise vardı. Ben kendimi tutamadım ve mutfaktayken ona arkadan sarıldım. O da karşılık verince biz bir anda sevişmeye başladık. Hareketlerimiz artık bunun olacağını gösteriyordu zaten. Sonra ise oturma odasına geçtik ve bem beyaz teninin her yerini yaladım. Sonra ise onunla koltukta ilişkiye girdik ve arka arkaya iki defa boşaldık. Şimdi ise bu kaçamak ilişkimiz hala sürüyor.