Kuzenimle Erotik Seksimiz

Selam arkadaşlar. Ben İzmir’den Hakan. 18 yaşındayım ve İzmirliyim. Bu sitede okuduğum güzel hikayelerden sonra bende sizlere kuzenimle yaşadığım harika bir hikayeyi anlatmak istedim. Biz genelde yaz aylarında Didim’e kuzenlerime gideriz ve orada deniz keyfi yaparız. Gidince de baya kalırız. Bu yaz da Didim’e gittik orada kuzenim Esma ile güzel zaman geçiriyorduk. Gündüz denize gece ise eğlence mekanlarına gidiyorduk. Esma ile aynı yaştayız ve esmer güzeli kuzenim taş gibi de fiziğe sahip. Her yıl daha fazla güzelleşiyor. Göğüsleri bile gayet dolgunlaşmış hafif kalın bacakları ve fit vücudu ile gerçekten bir manken gibiydi. Beni çok etkilemişti bu yıl.

Sabah uyandıktan sonra denize gidecektik annemler bizden önce gitti ve biz Esma ile evde kaldık. O da denize gitmek için hazırlanmıştı. Üzerinde sadece kısa bir şort ve sadece sütyen vardı. Biraz rahat ve hareketli bir kızdı Esma. Ben masada onun göğüslerine bakmaktan kahvaltı yapamıyordum adeta. Farkındaydı ama sesini çıkarmıyordu. Neyse denize gittik ve onu sırtıma alıp eğlenceli hareketler yaptık ara sıra elim bacaklarındayken hafifçe okşuyordum ve denizde oyun oynarken ellerim bazen göğüslerine değiyordu. Bu beni çok fazla etkilemişti. Akşam ise yorgunluğu atmak için erken uyuduk. Sabah annemler hep birlikte pazara gitmişlerdi. Bende evde kendimi yalnız sasnıyordum ve şortumu çıkarıp baksırımla tuvalete gittim.

Ama odada Esma’yı gördüm. Sadece dantelli kilodu ve askılıyla yatağa yüz üstü uzanmış harika kalçası ve bacakları meydandaydı. Ona bakarak aletimi okşamaya başladım ancak dayanamadım. Yatağa çıktım ve yavaşça omuzlarını öpmeye başladım. Sonra boynunu öpmeye başladım ve ardından aşağıya doğru inip açık olan belini öpmeye başladım. Sonra daha da aşağıya inip kilodunu açtım ve amını yalamaya başladım. Esma uyanmıştı ama hiç hareket etmiyor aldığı zevke ayak uydurarak güzel sesler çıkarıyordu. Sonra döndü ve birden göğüslerini açtı onları da yaladım ve iyice zevke gelmişti. Sonra biraz seviştik ve bana sakso çekmeye başladı. Ardından da biraz amına sürttürdüm ve sonra ona arkadan kaydım. Bütün tatilimiz onunla sikişerek geçti ve bu hala sürüyor.