Öğretmen Olduğum Okuldaki Hizmetli Kadını Siktim

Merhabalar arkadaşlar ben Diyarbakır’dan Bulut 28 yaşında bekar bir erkeğim. Tarih öğretmenliği yapıyorum. Görevime yeni diyebileceğim bir zamandır başladığım için sadece iki yere atandım. Sizlere Bursa’dan önceki görev yerim olan Diyarbakır’da yaşadığım ilginç bir olayımı anlatmak istiyorum. Benim aklımın karışık olduğu zamanlarda yaptığım bu şeyi siz nasıl karşılayacaksınız merak ediyorum. Umarım hikayemi beğenir ve o güzel yorumlarınızı bana sunarsınız. Gelelim hikayeme aslında ben iletişim açısından herkese açık bir insan olduğum için çalıştığım okulda da herkesle iletişimim iyiydi. Mesleğimi severek yaptığımdan okulda geçen her günümden keyif alıyordum. Öğrencisinden öğretmenine çalışanına kadar herkesle aram çok iyiydi.

Okulun hizmetlisi olan Gülbahar abla (abla diyorum çünkü başlarda o gözle bakıyordum) benim gibi çok samimi bir insandı. Sanki oradaki herkesi daha önce tanıyormuş sıcaklığı vardı. Ancak gün geçtikçe benim Gülbahara bakış açım değişmeye başlamıştı. Duldu Gülbahar ve anneydi ancak yıllar ne kadar geçse de onun güzelliğinden hiçbir şey eksiltmemişti. Vücudunun bakımı ve seksiliği benim dikkatimden kaçmıyordu. Her gün onun yanında olmak istiyor ve artık kendimi derslerime de odaklayamıyordum. Artık kafamın içi onunla dolmuştu. Tek başıma kaldığım lojmana gittiğimde sürekli Gülbahar’ın memelerini ve kalçalarını bana bakan güzel gözlerini düşünüyordum. Bir pazartesi sabahı yine klasik sabah çayımı içerken Gülbahar yanıma geldi ve başka bir şey isteyip istemediğimi sordu.

O an kendimi kaybettim ve seni istiyorum dedim Gülbahar ilk önce şaşkınlıkla yüzüme baktı ve tepki vermedi ancak yüzünde beliren hafif gülümseme bana cesaret vermişti. Tam yanımdan gidecekken kolundan yakaladım ve bir hızla kapıyı kilitleyerek direkt memelerine atıldım. Önce güzelce sıkıp okşadığım memeleri dayanamayıp yerlerinden çıkararak ağzıma aldım ama memeleri o kadar büyüktü ki ağzıma sığmıyordu Tadı da çok güzeldi. Bir elimle de amını okşamaya çalıştığım Gülbahar kendinden geçmiş şekilde inliyordu. Bir ara dudaklarımızın da birleştiği Gülbahar azdı ve yarağımı yakalayarak okşamaya başladı ikimizde zevkli bir şekilde ayak üstü boşalmıştık en unutulmaz zevki o an yaşamaıştım.

sohbet hattı