Otelde Çalıştığım Garson Arkadaşımla Sikiştik

Merhabalar arkadaşlar. Ben Çanakkale’den Aziz. 23 yaşında hayata tek başına tutunmaya çalışan genç bir delikanlıyım. Ailem Uşak’ta. Ben buraya otelde çalışmaya geldim ve 2 yıldır da çalışıyorum. Otelde bana verilen bir odada kalıyorum. Bu sayede de otele gelen turistlerle ve yerli turistlerle odamı çoğu kez şenlendirme şansı buluyordum. Biraz çapkın olduğum için çok kız düşürüyordum. Bunlardan sonuncusu ise otelde birlikte çalıştığım arkadaşım Burçin. 1 yıldır bizim otelde çalışıyor ve ilk başladığı günden beri en büyük yardımı benden gördü. O yüzden benimle arası çok iyidir ve bazen birlikte vakit geçirirdik. 1.75 boylarında esmer kahverengi gözlü ve sarı saçlı güzel bir kızdı Burçin. Çok kişi yazdı ama kabul etmedi.

Hareketli bir kızdı ve daha önceki yaşantısında da gayet bir kaşar olduğu belliydi. Güzelliği beni etkiliyordu fakat yakın arkadaşım olduğu için ona o gözle bakamıyordum. Bazen mutfağa bulaşık getirdiğimizde kimse olmadığı zaman birlikte sigara içiyorduk ve teşekkür için beni yanağımdan falan öpüyordu. Bir gün yine eteğini giymiş garson kıyafetleriyle işini yapıyordu. Masayı silerken eğildiğinde gördüğüm bacakları beni benden almıştı. Onu da odaya atmaya karar verdim o an. Hep de benimle vakit geçirmek isterdi ama odamda onunla güzel dakikalar hiç yaşamamıştık. Otelde geceye davetliler olduğu için o gece bende kalmasını istedim. Kabul etti. İş bitince odama çıktık ve duşa girdik sırayla. O benim tişörtümü ve şortumu giydi.

Bacakları karşımda duruyordu. Biz ertesi gün tatil olduğu için içki içmeye başladık. Burçin biraz fazla kaçırınca kafası güzel oldu. Ben yatakta uzanırken yanıma gelip uzandı ve beni öpmeye başladı. Tam istediğim olmaya başlamıştı. Ellerimi tişörtün içine soktum ve göğüslerini okşamaya başladım. Harika sevişiyordu. Bu güzel sevişmenin üstüne bir de sakso çekmeye başlamaz mı ? Öyle güzel yalıyordu ki neredeyse boşalacaktım. Sonra onu yatırdım ve üzerine çıkıp amdan girdim. O an patlak olduğunu anlamıştım ve kısa bir süre boşaldım. Hala daha isteyince seksimiz sabaha kadar devam etti. Sonra ise sevgili olduk ve hala seks fantezilerimiz devam ediyor.