Sınıf Arkadaşımı Evinde Siktim

Merhaba arkadaşlar. Ben Afyon’dan İsmail. Lise 4’e gidiyorum. Sınıfın en yakışıklısıyım diyebilirim. Biraz da çapkınımdır. Ama derslerime de fazlasıyla düşkün birisiyim. Bu kadar fazla ders çalışıp başarılı olmam sadece derslerimin iyi olmasına sebep olmadı ve başıma unutamayacağım harika bir olay getirdi. Ben genelde herkese not veren ve derslerde bütün sınıfa yardımcı olan birisiyim. Bu yaptığım iyiliğin karşılığını bir gün fazlasıyla aldım. Sınıfımızın güzel kızlarından birisi olan Hülya hafif balık etli ve iri göğüsleri olan ama kilosuna göre de seksi olan bir kız. Biraz da kaşar kendisi. Göğüsleri o yüzden normalden biraz daha büyük. Bütün sınıf bunu biliyor.

Arkadaşlar bazen onun arkasına oturup her yerini elliyor ve onun da hoşuna gidiyor. Ancak ben hiç ona o gözle bakıp da bir şeyler düşünmedim sınıf arkadaşım diye. Ama o benim için aynı şeyleri düşünmüyormuş. Bir gün mesajlaşırken kendisine bir derste yardımcı olmamı istedi ve bende bunu memnuniyetle kabul ettim. O beni cumartesi günü eve çağırdı. Bende annesi falan evde sanıyorum. Bir gittim kimse yok ve Hülya seksi bir şekilde giyinmiş ve inanılmaz tahrik edici parfümüyle daha kapıda beni büyülemişti adeta. O an evin boş olduğunu da öğrenince kafaya koymuştum ve onunla bir şeyler yaşayacaktım. Çünkü onun da niyeti bu olduğu gayet belliydi.

Neyse, biz sanki başka yer yokmuş gibi onun yatak odasına geçtik ve ben ona anlatmaya başladım. O da bir ara mutfağa gitti. Geldiğinde ise ben deftere bakarken soyunmaya başladı. Kocaman göğüsleri karşımdaydı ve inanılmaz güzellerdi. Defteri yere atar atmaz hemen gidip onun dudaklarına yapıştım ve sonra onun göğüslerini yalamaya başladım. Ardından da yatağa yatırıp altıma aldım ve sevişmeye başladık. Mükemmel sevişiyordu. Sonra benim pantolonumu açtı ve sakso çekmeye başladı. Tam bir profesyonel gibi yalıyordu ve daha bir şey yapmadan boşalacaktım neredeyse. Sonra ise aletimi göğüslerinin arasına aldı. İkimizde zevkten çıldırıyorduk. Biraz amına git gel yaptım ve sonra arkadan girdim. Saatler süren seksimizde defalarca boşaldık. Şimdi ise geceleri seks sohbetleri ve fotoğraflar ile bu maceraya devam ediyoruz.

sohbet hattı